Organizator:

O Jarmarku Świątecznym na Targach

Podziel się

Jarmark Świąteczny na Targach będzie działał od 18 listopada do 23 grudnia br. w godz. 11:00-21:00 (z wyjątkiem poniedziałków) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorem jarmarku jest Grupa MTP. Wstęp będzie bezpłatny.

Zapraszamy na największy Jarmark w Poznaniu!

Wśród zapachu pieczonych kasztanów i aromatu grzanego wina będziecie mogli spędzić magiczny czas na Jarmarku Świątecznym na Targach. Głównymi atrakcjami wydarzenia będą: młyńskie koło, lodowisko, karuzela wenecka, domek Świętego Mikołaja, spektakularna choinka, świąteczna scena z bogatym repertuarem artystycznym, tematyczne imprezy weekendowe oraz warsztaty dla dzieci. Na ponad 70 stoiskach z lokalnymi przysmakami i rzemiosłem, każdy znajdzie coś dla siebie! 

Ponad 70 stoisk z lokalnymi przysmakami i rzemiosłem

Na gości Jarmarku czeka bogata oferta gastronomiczno-handlowa. Stawiamy na lokalność, regionalne wyroby i artystyczne bogactwa naszego regionu. Goście jarmarku będą mogli w nastrojowej atmosferze napić się gorących napojów i przyjemnie spędzić czas w świątecznej przestrzeni. Będzie to miejsce tętniące życiem. Zaplanowanych jest ponad 70 stoisk oferujących lokalne oraz regionalne przysmaki i rzemiosło. To właśnie tu poczujesz magiczny klimat zbliżających się Świąt!

Godziny otwarcia Jarmarku:

Wtorek-czwartek: 11:00-21:00

Piątek 11:00-22:00

Sobota 11:00-22:00

Niedziela 11:00-21:00

Poniedziałki nieczynne!

Szczegóły na temat funkcjonowania Jarmarku >> TUTAJ.