Organizator:

Atrakcje na Jarmarku

Już od 18 listopada na Jarmarku Świątecznym na Targach na małych i dużych miłośników przygód czeka moc niezapomnianych atrakcji! Dowiedz się więcej o planowanych zabawach dla dzieci i dorosłych. Wszystkie atrakcje dostępne są na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na teren Jarmarku jest bezpłatny!

Zapraszamy rodziców z dziećmi, wycieczki szkolne oraz wszystkich małych i dużych miłośników Jarmarku Świątecznego do skorzystania ze wspaniałych atrakcji!

 • Świąteczne lodowisko - to okazja do zimowej rekreacji dla całej rodziny! Klimatyczne oświetlenie, nastrojowa muzyka w tle oraz przepiękna aranżacja wprowadzą Cię w świąteczny nastrój! Na miejscu, tuż obok lodowiska, znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. 
 • Młyńskie Koło- zobacz przepiękną panoramę Poznania prosto z Młyńskiego Koła na Międzynarodowych Targach Poznańskich! W tym roku czekać na Was będzie jeszcze większe, 50-metrowe koło, z którego zobaczycie jeszcze więcej! Młyńskie Koło to świetna atrakcja dla małych i dużych miłośników przygód. Będzie to wyjątkowa okazja, by z góry zobaczyć Jarmark Świąteczny na Targach w całej okazałości!
 • Karuzela Wenecka - przejażdżka na karuzeli gwarantuje niezapomnianą zabawę i wspaniałe wspomnienia - dzięki pięknym ruchomym figurom, muzyce i grze świateł, które razem tworzą magiczny, świąteczny klimat!
 • Karuzela Łańcuszkowa – nowa atrakcja na mapie Jarmarku! Szybka karuzela łańcuszkowa to okazja do niezapomnianych wrażeń dla starszych dzieci. Kolorowe siodełka, świąteczne lampki i postacie z bajek będą towarzyszyły dzieciom podczas fantastycznych przejazdów pełnych emocji i uśmiechu!
 • Autodrom – poczuj klimat wesołego miasteczka i wskocz do specjalnych samochodzików, by ścigać się z całą rodziną na specjalnej platformie. Autka są przystosowane do bezpiecznego zderzania z innymi uczestnikami zabawy. Autodrom przyciąga dzieci, nastolatków oraz dorosłych i stanowi doskonały sposób na wspólne szaleństwo!
 • Strzelnica – sprawdź swoje oko w strzelnicy i weź na cel… maskotki! W tej zabawie nie ma przegranych, a najcelniejszy strzelec może liczyć na wyjątkowe nagrody w postaci pluszowych zabawek.
 • Zjazdy na pontonach - zjazdy pontonowe to gwarancja wesołej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas każdego zjazdu na dużych dmuchanych pontonach! Będzie to świetna rozgrzewka przed pierwszymi zjazdami na zimowych, zaśnieżonych górkach!
 • Domek Świętego Mikołaja - spotkaj się ze Świętym Mikołajem w jego domku, opowiedz o swoich świątecznych marzeniach, a na koniec zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie! Takie spotkanie to niezapomniane przeżycie dla każdego dziecka.
 • Symulator lotu saniami Świętego Mikołaja - poczuj się jak Święty Mikołaj mknący ze swymi reniferami, by rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom! Panoramiczny obraz w saniach oraz ruchome fotele sprawiają, że uczestnicy zabawy czują się jakby naprawdę unosili się nad zimową krainą.
 • Gadający Łoś Marcin - poznaj wyjątkową maskotkę Poznańskiego Jarmarku Świątecznego! Łoś Marcin wprost ze szczytu jarmarkowej Karczmy będzie przemawiał poznańską gwarą do wszystkich gości!
 • Mirror Cube - to dwie przestrzenie lustrzane promujące sztukę immersyjną. Dzięki połączeniu instalacji świetlnych, muzyki oraz pracy luster, Mirror Cube tworzy unikalne doznania i wiele niezapomnianych emocji. Właśnie takie przeżycia tworzy świat nieskończoności! Do wyboru dwie przestrzenie różniące się dynamiką i charakterem: "Spacer wśród gwiazd" oraz "Burza świetlna".
 • Wielka Fabryka Elfów - wycieczka do Wielkiej fabryki Elfów to czas, gdy zarówno dzieci, jak i dorośli przenoszą się do innego świata! Na miejscu na dzieci czekają dmuchańce, zagadki logiczne, pisanie listów, zabawy, występy artystyczne i warsztat. Zobacz, co przygotował dla Was Elf Przewodnik!
 • Repertuar artystyczny na jarmarkowej scenie - wśród atrakcji na świątecznej scenie będą m.in.: koncerty, pokazy artystyczne, animacje, przedstawienia teatralne czy odwiedziny postaci z ulubionych bajek!
 • Iluminacje świetlne i świąteczne foto spoty - zdjęcie w gigantycznej bombce czy prezencie? Na Jarmarku Świątecznym na Targach to jest możliwe! Odnajdź na terenie Jarmarku wszystkie nasze wyjątkowe świąteczne dekoracje i spraw, by Twój pobyt tutaj był jeszcze bardziej magiczny!
 • Wystawa „Bursztyn bałtycki. Skarb Zatoki Gdańskiej” - na wystawie będzie można zobaczyć prawie 300 eksponatów, w tym m.in. repliki bransolety podarowanej Michelle Obama autorstwa Leszka Górskiego, bransolety dla Roda Stewarta autorstwa Mariusza Gliwińskiego z frimy Ambermoda czy naszyjnika dla księżnej Kate i spinek dla księcia Williama, wykonanych przez S& A Jewellery Design. 
 • Warsztaty bursztynnicze - uczestnicy samodzielnie wykonają amulet lub wisior replikami narzędzi nawiązujących do czasów średniowiecza. 
 • Strefa ENEA - w każdy weekend będą się odbywać świąteczne warsztaty tematyczne: pakowanie prezentów, dekorowanie pierniczków czy warsztaty niespodzianki. Odwiedzający jarmark będą mogli się sprawdzić w świątecznej grze w statki, a pozytywne emocje i nastrój Jarmarku zatrzymają na pamiątkowym krótkim filmie, wykonanym przez fotobudkę 360.
 • Świąteczny wehikuł czasu od OTOMOTO – jedyna w swoim rodzaju okazja do zobaczenia na żywo kultowego wehikułu czasu: DeLoreana DMC-12 od OTOMOTO. Zobacz wyjątkowy samochód i obejrzyj jego historię w spocie kampanii „OTOMOTO. Tu się tworzą historie”.

Cennik i zasady korzystania z poszczególnych atrakcji >> TUTAJ