Organizator:

Atrakcje na Jarmarku

Już od 19 listopada na Poznańskim Jarmarku na małych i dużych miłośników przygód czeka moc niezapomnianych atrakcji! Dowiedz się więcej o planowanych zabawach dla dzieci i dorosłych. Wszystkie atrakcje dostępne są na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na teren Jarmarku jest bezpłatny!

Zapraszamy rodziców z dziećmi, wycieczki szkolne oraz wszystkich małych i dużych miłośników Jarmarku Świątecznego do skorzystania ze wspaniałych atrakcji!

Bilety na atrakcje można kupić wcześniej online na Tobilet.pl:

 • Świąteczne lodowisko - to okazja do zimowej rekreacji dla całej rodziny! Klimatyczne oświetlenie, nastrojowa muzyka w tle oraz przepiękna aranżacja wprowadzą Cię w świąteczny nastrój! Na miejscu, tuż obok lodowiska, znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. W każdy piątek i sobotę, w godz. 19:00-21:00 na lodowisku odbywa się dyskoteka!
 • Młyńskie Koło - zobacz przepiękną panoramę Poznania prosto z Młyńskiego Koła na Międzynarodowych Targach Poznańskich! Młyńskie Koło to świetna atrakcja dla małych i dużych miłośników przygód. Będzie to wyjątkowa okazja, by z góry zobaczyć Poznański Jarmark Świąteczny w całej okazałości!
 • Karuzela Wenecka - przejażdżka na karuzeli gwarantuje niezapomnianą zabawę i wspaniałe wspomnienia - dzięki pięknym ruchomym figurom, muzyce i grze świateł, które razem tworzą magiczny, świąteczny klimat!
 • Zjazdy na pontonach - zjazdy pontonowe to gwarancja wesołej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas każdego zjazdu na dużych dmuchanych pontonach! Będzie to świetna rozgrzewka przed pierwszymi zjazdami na zimowych, zaśnieżonych górkach!
 • Domek Świętego Mikołaja - spotkaj się ze Świętym Mikołajem w jego domku, opowiedz o swoich świątecznych marzeniach, a na koniec zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie! Takie spotkanie to niezapomniane przeżycie dla każdego dziecka.
 • Świąteczna Kolejka - znakomita atrakcja dla najmłodszych uczestników Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Wskocz do sań ciągniętych przez renifery i udaj się w podróż z niezwykłym kierowcą – Świętym Mikołajem! 
 • Mirror Cube - Mirror Cube to lustrzane przestrzenie z efektem nieskończoności, w których multimedialna gra świateł, muzyki i wyjątkowej instalacji luster przenosi nas do świata nieskończoności. Szansa odwiedzenia dwóch multimedialnych przestrzeni: "Spacer wśród gwiazd" oraz "Burza świetlna".
 • Symulator lotu saniami Świętego Mikołaja - poczuj się jak Święty Mikołaj mknący ze swymi reniferami, by rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom! Panoramiczny obraz w saniach oraz ruchome fotele sprawiają, że uczestnicy zabawy czują się jakby naprawdę unosili się nad zimową krainą.
 • Symulator lotu samolotem - leć do Świętego Mikołaja z Radiem Eska! Zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli odbyć lot do Laponii symulatorem lotu F-18, by odwiedzić Św. Mikołaja!
 • Gadający Łoś Marcin - poznaj wyjątkową maskotkę Poznańskiego Jarmarku Świątecznego! Łoś Marcin wprost ze szczytu jarmarkowej Karczmy będzie przemawiał poznańską gwarą do wszystkich gości!
 • Warsztaty świąteczne dla zorganizowanych grup - niesamowita okazja do wzięcia udziału w warsztatach „PIERNIKI” lub „BOMBKA” i stworzenia własnej, niezapomnianej pamiątki z Poznańskiego Jarmarku Świątecznego.
 • Repertuar artystyczny na scenie dla dzieci - wśród atrakcji na świątecznej scenie będą m.in.: czytanie bajek, pokazy artystyczne, przedstawienia teatralne czy odwiedziny postaci z ulubionych bajek!

Cennik poszczególnych atrakcji >> TUTAJ

Oferta dla grup zorganizowanych >> TUTAJ