Organizator:

Wybierasz się na Jarmark Świąteczny w Poznaniu? Zanocuj w Porcie Sołacz!

Podziel się

Wybierasz się na Jarmark Świąteczny w Poznaniu? Zanocuj w Porcie Sołacz, nowym najbardziej klimatycznym hotelu*** w Poznaniu!

W najpiękniejszym parku Poznania, w ponad stuletnim, pieczołowicie zrewitalizowanym, zabytkowym budynku czeka na Ciebie wyjątkowe miejsce, w którym spróbujesz znakomitych potraw serwowanych w tutejszej restauracji i odpoczniesz w jednym z niezwykłych apartamentów hotelowych. Nasz obiekt mieści się w ścisłym sąsiedztwie centrum Poznania i jest znakomicie z nim skomunikowany, na Jarmark zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, dojazd zajmuje ok. dziesięć minut.

Port Sołacz oferuje 20 miejsc noclegowych w pokojach Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza sprawią, że goście poczują się w nich zrelaksowani i odprężeni. Każdy pokój ma osobną łazienkę, WiFi i telewizor z dostępem do programów radiowych i telewizyjnych. Pokoje są klimatyzowane, a z okien rozpościera się widok na zabytkowy park. Goście będą też mogli skorzystać ze śniadań serwowanych w hotelowej restauracji. Obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami.

Nie tylko hotel, ale i restauracja!

Za kuchnię w restauracji odpowiada dwóch utalentowanych szefów kuchni - Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski, laureaci Kulinarnego Pucharu Polski 2019, najważniejszego w Polsce konkursu dla profesjonalnych kucharzy. Dania przygotowywane są zawsze ze świeżych, najwyższej klasy składników - to ich podstawowa zasada. Autorska kuchnia śródziemnomorska z elementami kuchni regionalnej, z pewnością zaspokoi gusta koneserów dobrego jedzenia. Dumą lokalu, nawiązującą do historycznych początków samego budynku będącego niegdyś winiarnią, jest także wine bar oferujący szeroką kartę z setkami win z całego świata.

We wnętrzu lokalu znajduje się aż 5 sal restauracyjnych, na ponad stu gości. W sezonie wiosenno-letnim można dodatkowo korzystać z restauracyjnego, dwupoziomowego tarasu. Port Sołacz sprawdzi się świetnie jako miejsce na śniadanie biznesowe, lunch lub kolację, czy też miejsce indywidualnego spotkania dla szerszego grona kontrahentów.