Organizator:

Wielka Fabryka Elfów na Jarmarku Świątecznym na Targach

Podziel się

Wielka Fabryka Elfów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystartuje już 13 listopada 2023 i będzie czynna do końca trwania Jarmarku, czyli do 22 grudnia! Wycieczka do Wielkiej fabryki Elfów to czas, gdy zarówno dzieci, jak i dorośli przenoszą się do innego świata!

Atrakcje są dostosowane do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Na miejscu czekają na nie dmuchańce, zagadki logiczne, pisanie listów, zabawy ruchowe - nie ma możliwości samodzielnego zwiedzania Fabryki, dzieci chodzą po punktach z Elfem Przewodnikiem.

Na samym początku wizyty dzieci zaprowadzane są do oddzielonej przestrzeni, gdzie odbywa się krótkie przedstawienie, a Elf Ważniak wprowadza w historię fabularną - w przypadku Poznania jest to Melodia Świąt. Następnie w mniejszych grupkach (po około 15 osób) dzieci wraz z Elfami Przewodnikami rozpoczynają przejście podczas którego czekają różne atrakcje. Zadania są wykonywane zespołowo lub indywidualnie przez każde dziecko (np. pisanie listów). Na koniec dzieci spotykają się z Mikołajem, aby uwiecznić wizytę, ale przede wszystkim - by poinformować go, że znalazły rozsypane do Fabryce nutki Melodii Świąt.

Istnieje również opcja dokupienia warsztatów, podczas których dzieci tworzą własne pamiątki z Fabryki. Goście indywidualni warsztaty mogą dokupić na miejscu.

Opiekunowie mogą towarzyszyć dzieciom lub spędzić czas w przygotowanej Elfowej Kawiarni. 

Dodatkowo w Poznaniu będzie dostępna "strefa otwarta", gdzie również będzie można usiąść z kawą w świątecznej atmosferze lub wziąć udział w warsztatach i podejrzeć niektóre z atrakcji Fabryki.

Alternatywą dla zabawy w Wielkiej Fabryce Elfów jest udział w świątecznych warsztatach z Elfem - godzinna wizyta podczas której dzieci z Elfem przygotują trzy świąteczne dekoracje.

Wszystkie dostępne terminy i bilety znajdziecie na stronie: poznan.wielkafabrykaelfow.pl/pl/kup-bilet

Wielka Fabryka Elfów w Poznaniu zlokalizowana będzie w Pawilonie nr 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście do Fabryki znajduje się od ulicy Głogowskiej - bramą nr 9, naprzeciw Dworca Zachodniego.

Zaplanujcie wizytę i poczujcie magię świąt w sercu Poznania! Do zobaczenia wśród choinek, Elfów i świątecznych opowieści!