Organizator:

Świąteczne trio z Zielonej Góry na Poznańskim Jarmarku Świątecznym

Podziel się

Wspaniały warsztat, genialne podejście i pełen profesjonalizm od początku do końca, tyle w skrócie można powiedzieć o nich, czyli Shake The Tree! Zespół zagra świąteczny koncert na Poznańskim Jarmarku Świątecznym już w sobotę, 3 grudnia, o godz. 17:00.

Shake The Tree to niezwykle udane połączenie trzech osobowości, które gwarantuje doskonałą muzykę i cudowną atmosferę. Repertuar świątecznych piosenek, kolęd i innych wariacji w wykonaniu tej grupy zapewni cudowne muzyczne emocje! Zespół zagra świąteczny koncert na Poznańskim Jarmarku Świątecznym już w sobotę, 3 grudnia, o godz. 17:00.

Fantastyczne trio prosto z Zielonej Góry w świątecznej odsłonie to:

 • Kasia Pusowska – wokalistka, skrzypaczka i kompozytorka związana z lubuskim środowiskiem muzycznym. Od 2009 roku pracuje także jako instruktor śpiewu, emisji głosu i gry na skrzypcach. Na co dzień spokojna i skromna, za to na scenie odkrywa przed publicznością pokłady energii i wrażliwości o jakiej mało kto słyszał.
 • Marek Kieloch – perkusista / wokalista z potężnym uderzeniem. Znany z niekonwencjonalnych pomysłów i intrygujących aranżacji dźwiękowych. Tym razem zagra na delikatnych instrumentach perkusyjnych typu cajon, ale także bardzo sprawnie posługuje się gitarą, która również będzie towarzyszyć mu podczas koncertu.
 • Dariusz Cetner - Zainteresowanie do muzyki przejawiło się u niego bardzo wcześnie i nieustannie trwa zyskując coraz to większą popularność.  Niezwykle utalentowany muzyk, akompaniator i aranżer, opiekun grup wokalnych, odnajdujący się zarówno w dźwiękach jazzu, i muzyce rozrywkowej. Współtworzy to świąteczne trio akompaniując na pianinie, przenikliwie zapadając w pamięć.

Lista utworów, które zagra Shake The Tree podczas Poznańskiego Jarmarku Świątecznego:

 1. The Little Drummer - Boy Frank Sinatra
 2. Once Upon A Long Ago - Paul McCartney
 3. Pada śnieg - E.Górniak & Szcześniak
 4. Last Christmas (kolęda dwóch serc)
 5. Kolęda płynie z wysokości - Justyna Steczkowska
 6. The first noel - Pentatonix
 7. Mario czy już wiesz - Kuba Badach
 8. Who Would Imagine a King - Whitney Houston
 9. Tak jak śnieg - Kuba Badach, Katarzyna Stankiewicz & Mieczysław Szcześniak
 10. The Most Wonderful Time Of The Year - Andy Williams
 11. Święty czas - PIN
 12. Z kopyta kulig rwie - Skaldowie
 13. Szara kolęda - słowa W. Młynarski
 14. Na Całej Połaci Śnieg- Anna Maria Jopek