Organizator:

Ostatnia szansa, aby odwiedzić największy jarmark w Poznaniu

Podziel się

Poznański Jarmark Świąteczny potrwa do 23 grudnia. To ostatnia szansa na gwiazdkowe zakupy i świąteczne spotkania w pięknej scenerii Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. Ale nie żegnamy się ze wszystkimi atrakcjami – lodowisko, Młyńskie Koło, Mirror Cube oraz wybrane punkty gastronomiczne zostają na Międzynarodowych Targach Poznańskich aż do połowy lutego.

Nasz jarmark bardzo szybko stał się jednym z ulubionych miejsc spotkań Poznaniaków. Dla stałych bywalców oraz tych, którzy nie zdążyli dotychczas odwiedzić Poznańskiego Jarmarku Świątecznego, przygotowaliśmy mnóstwo weekendowych atrakcji.

W najbliższą sobotę, w samo południe na scenie wystąpi Chór Regionalny Olszyna ze Swarzędza. O godzinie 13:00 będzie można posłuchać bajek, a na godzinę 15:00 i 17:00 zaplanowane są koncerty świątecznych utworów w wykonaniu Marty Grabowskiej z zespołem. Z kolei w niedzielę o 12:00 wystąpi Zespół i tańca „Łany” Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Od 14:00 do 18:00 na Poznańskim Jarmarku Świątecznym zagości Miasteczko Powstańcze. To inicjatywa Samorządu Województwa Wielkopolskiego, w ramach której miasteczka pojawią się w pięciu wielkopolskich miastach. Na odwiedzających czekają pasjonaci historii z grup rekonstrukcyjnych oraz patriotyczne atrakcje. W programie także animacje na lodowisku z Klubem Łyżwiarstwa Figurowego Skating Poznań, a na zakończenie weekendu o godzinie 18:00 na scenie wystąpi chór gospel Piotra Pawlickiego. Przez cały weekend w strefie partnera strategicznego – firmy Enea odbywać się będą darmowe, manualne warsztaty świąteczne, podczas których dzieci będą wykonywać ozdoby choinkowe.

Już tylko do 23 grudnia będzie można skorzystać licznych atrakcji, które są nieodłączną częścią Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Warto wykorzystać ten czas na odwiedziny w Domku św. Mikołaja, zjazdy pontonowe, lot do Laponii na pokładzie symulatora sań św. Mikołaja i pogawędkę z Łosiem Marcinem.

Przypominamy, że bilety na atrakcje można kupić także online na >>  ToBilet