Organizator:

Mezo zagra na Poznańskim Jarmarku Świątecznym

Podziel się

W najbliższą sobotę, 26 listopada o godz. 17:00, swój koncert na Poznańskim Jarmarku Świątecznym zagra kolejna gwiazda - Mezo!

Mezo (Jacek Mejer, ur. 1982) jest obecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od niemal 20 lat. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy ANIELE. Jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem, mądrego, uniwersalnego i pozytywnego przesłania. Ambitny biegacz, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut! Wydał 9 ogólnopolskich albumów, z czego najnowszy CREDO ukazał się w 2020 roku.

Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia z psychologii pozytywnej na SWPS.

Mezo zagra dla Was koncert już w najbliższą sobotę, 26 listopada o godz. 17:00, na Poznańskim Jarmarku Świątecznym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy!