Organizator:

In_Spirujące Święta

Podziel się

Już tej zimy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich powstanie jeden z najwspanialszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce. To czas radości dla wszystkich, małych i dużych. Fundacja In_Spire pragnie wspólnie ze swoimi Partnerami sprawić, by tę radość poczuły dzieci, którym na co dzień trudniej skorzystać z takich atrakcji i na chwilę zapomnieć o ciężkich doświadczeniach.

Myślimy o dzieciach z biedniejszych rodzin, mniejszych miejscowości i wiosek z Wielkopolski, dla których wyjazd na Jarmark będzie wielką atrakcją.

Na wyprawę w czarodziejski Świat Świąt zaprosimy także dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic środowiskowych z Poznania i regionu.

A ponieważ wierzymy w wielką siłę, jak tkwi w integracji, do udziału chcemy zaprosić także dzieci ukraińskie przebywające w wielkopolskich ośrodkach lub uczące się w naszych szkołach, aby wspólnie z polskimi kolegami poczuły moc zabawy i zawiązały przyjaźnie.

Naszym celem jest sprawić, by 250 DZIECI POLSKICH I UKRAIŃSKICH wspólnie mogło spędzić ten czas na Jarmarku i poczuć magię Świąt.

Pragniemy, by nasi PARTNERZY ORAZ ZAPROSZONE DZIECI stały się częścią kolejnego projektu Fundacji – „In_Spirujące Święta".

Jakie atrakcje czekają na NASZE dzieci podczas Jarmarku:

- spotkanie ze Św. Mikołajem,

- foto-pamiątka oraz gadżet w postaci magnesu,

- udział w specjalnych warsztatach dla dzieci, 

- poczęstunek dla każdego dziecka,

- zabawa na największej atrakcji jarmarku – przejażdżka na wielkim Młyńskim Kole!

Zorganizujmy wspólnie niezapomnianą wyprawę w Świat Świąt!

Do współpracy zapraszamy firmy, organizacje, fundacje, osoby prywatne, które chciałyby wesprzeć nasz projekt.

Dowiedz się więcej na: https://www.fundacjainspire.pl/pl/projekty/in_spirujace-swieta/

Skontaktuj się z nami!

Fundacja In_Spire