Organizator:

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 2-4.12.2022

Podziel się

Poznański Jarmark Świąteczny organizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, na nowym Placu Powszechnej Wystawy Krajowej stanie się wkrótce jednym z najciekawszych miejsc na mapie Poznania i atrakcyjną propozycją dla mieszkańców oraz zwiedzających z innych miast.

Już od 19 listopada ruszy Poznański Jarmark Świąteczny i trwać będzie do 23 grudnia 2022 roku. 

Jarmarkowi towarzyszyć będą wydarzenia tematyczne, m.in. Weekend 2-4 grudnia z Festiwalem Sztuki i Przedmiotów Artystycznych – trzy wyjątkowe dni dla osób, które chcą kupić unikatowe, ręcznie robione prezenty dla najbliższych, lubią obcować ze sztuką lub chcą skorzystać z licznych warsztatów artystycznych! Festiwal będzie zlokalizowany w komfortowych wnętrzach Poznań Congress Center (PCC) na poziomie 0, który jest zwieńczeniem Placu Powszechnej Wystawy Krajowej.

 

Goście Festiwalu będą mieli okazję zwiedzić 3 strefy: 


STREFA ART & CRAFT

Przedmioty wykonane przez artystów oraz rzemieślników: biżuteria, ozdoby świąteczne, ceramika, galanteria skórzana i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, szkło i wiele innych.


STREFA MATERIALS

W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decoupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.


STREFA FASHION

Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.festiwal.mtp.pl