Organizator:

Dodatkowy parking w weekend dla gości Jarmarku

Podziel się

W związku z ogromnym zainteresowaniem Poznańskim Jarmarkiem Świątecznym od najbliższego weekendu wprowadzamy ułatwienia – dodatkowy parking i kolejny punkt odbierania kaucji za ceramiczne kubki.

Wsłuchując się w głosy osób odwiedzających jarmark i w trosce o jak największy komfort naszych gości, cały czas dokonujemy zmian, ułatwiających korzystanie z rozmaitych atrakcji i wpływających na zmniejszenie kolejek.

Już od najbliższego weekendu uruchomiony zostanie drugi punkt oddawania kubków po grzanym winie. Aby usprawnić pracę, zwiększona zostanie również obsługa tych punktów. Kaucję można odebrać w gotówce lub bezpośrednio na  kartę, co przyspiesza obsługę. Dla zabieganych istnieje również opcja zakupu napojów w jednorazowych papierowych kubkach.

Niezmiennie zachęcamy naszych gości do dojazdu na jarmark komunikacją miejską – przystanek tramwajowy Dworzec Zachodni znajduje się naprzeciwko głównego wejścia na imprezę. Na przystanku tym zatrzymuje się specjalny świąteczny tramwaj linii 24, łączący wszystkie jarmarki odbywające się w ramach Betlejem Poznańskiego..

Dodatkowo, dla osób zmotoryzowanych, w najbliższy weekend otwieramy parking na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wjechać na niego można bramą nr 7 od ul. Bukowskiej (naprzeciwko Hotelu Sheraton). Będzie on działał w weekendy (w piątki w godz.15:00-21:00, w soboty i niedziele w godz. 11:00-21:00).

W najbliższy weekend (2-4 grudnia) Poznańskiemu Jarmarkowi Świątecznemu towarzyszyć będzie Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, gdzie będzie można kupić oryginalne prezenty na święta – rękodzieło, ceramikę, biżuterię czy dekoracje. Festiwal odbywać się będzie w Poznań Congress Center.